czwartek, 29 czerwiec 2017 14:43

SIŁOWNIA

GRAFIK OBOWIĄZUJE od 4 września 2017 roku

ZAPRASZAMY

W Niedzielę 7 maja 2017 roku w godzinach popołudniowych, w hali sportowej przy ul. Przemysłowej w Grabowie nad Prosną odbył się "III Charytatywny Maraton ZUMBY - dla Laury".

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania imprezy.

Kwota zebranych środków to 2 620 złotych.

Szczególne pozdrowienia dla Laury, z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

RELACJA Z WYDARZENIA

W dniu 7 kwietnia 2017 roku w piątkowy wieczór do Hali sportowej w Grabowie nad Prosną zawitała jedna z najbardziej popularnych obecnie grup kabaretowych w Polsce - Kabaret Skeczów Męczących z programem - "Pod Prądem". Przez ponad 2 godziny artyści bawili zgromadzoną publiczność do łez.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne wydarzenia w Naszej Hali.

23 marca 2017 roku UKS „PROSNA” Grabów wraz z Gimnazjum w Grabowie nad Prosną oraz Szkolnym Związkiem Sportowym  Wielkopolska w Poznaniu zorganizował w Hali sportowej w Grabowie nad Prosną Finał Rejonu Kaliskiego w Piłce Siatkowej Chłopców z Szkół Gimnazjalnych.

W turnieju wzięły udział Drużyny, zwycięzcy wszystkich Powiatów Rejonu Kaliskiego:

-  Mistrzowie powiatowi:

Gim 9 Kalisz

Gim 10 Kalisz

Gim 3 Krotoszyn

Gim Janków Pierwszy

Gim Nr 1 Kępno

Gim Grabów

Gim 2 Pleszew

Gim 3 Ostrów Wlkp.

Nasz Powiat reprezentowała Drużyna z Gim. W Grabowie składająca się z zawodników UKS „PROSNA” Grabów.

- Klasyfikacja końcowa:

I – Gim 3 Krotoszyn

II – Gim 10 Kalisz

III – Gim 9 Kalisz

IV – Gim Grabów

V – Gim Nr 1 Kępno

VI – Gim Janków Pierwszy

VII – Gim 3 Ostrów Wlkp.

VIII – Gim 2 Pleszew

Organizatorzy zapewnili obsługę techniczną Turnieju, pamiątkowe puchary dla trzech najlepszych zespołów, wyróżnienie w postaci statuetki dla najlepszego zawodnika turnieju, dyplomy dla wszystkich uczestniczących drużyn oraz wodę i drożdżówki dla wszystkich uczestników Turnieju.

10 marca 2017 roku w Hali sportowej przy ul. Przemysłowej 1a w Grabowie nad Prosną przeprowadzono Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców ze Szkół Gimnazjalnych.

Zwycięzcami Turnieju została Drużyna UKS PROSNA Grabów składająca się z uczniów Gimnazjum w Grabowie nad Prosną, II miejsce zajęła Drużyna z Gimnazjum w Doruchowie, III miejsce zajęła Drużyna z Gimnazjum w Mikstacie.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

W minioną sobotę 18 lutego 2017 roku o godzinie 19:30 w Hali sportowej przy ul. Przemysłowej 1a w Grabowie nad Prosną, odbył się koncert zespołu "AKCENT".

Koncert Zenka Martyniuka do długich zdecydowanie nie należał. W ciągu godziny gwiazda disco polo zaśpiewała swoje największe przeboje. Poza śpiewami, na parkiecie nie zabrakło również tańca i dużej dawki pozytywnej energii na trybunach. Po koncercie jeszcze przez około 30 minut fani czekali na autografy swojego idola. Zdobyć je udało się kilkunastu osobom, jeszcze do tego kilka fotek z Martyniukiem to już rarytas.